Usługi

Glebogryzarka separacyjna

 Glebogryzarka separacyjna jest maszyną o przeciwbieżnych obrotach, separującą glebę od patyków, kamieni, starej darni i innych elementów znajdujących się w gruncie. Po zastosowaniu glebogryzarki teren jest przygotowany pod wykonanie nasadzeń, wysiew trawy lub łąki kwietnej. Oferujemy usługi glebogryzarką separacyjną o szerokości 225cm na niewielkich oraz wielkopowierzchniowych obszarach.

glebogryzarka separacyjna

Kamera inspekcyjna

 Specjalizujemy się w monitoringu – inspekcji TV instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych cyfrowych kamer wideo zarówno samojezdnych jak i wpychanych o różnych rodzajach głowic, także obrotowych . Zapis z monitoringu dostępny jest natychmiast po zakończeniu prac w postaci pliku zapisanego na karcie SD bądź pendrivie. Zapisany materiał video z inspekcji umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji, a w przypadku nagłych awarii zdiagnozowanie miejsca uszkodzenia sieci. Przekłada się to na szybkość przy usuwaniu uszkodzonego odcinka kanalizacji. Kamera wyposażona jest w licznik odległości i czujnik zagłębienia.

kamera inspekcyjna usługi

Osuszanie budynków

Osuszanie budynków po zalaniu to proces polegający na usuwaniu wilgoci z głębi i powierzchni zawilgoconych materiałów. Wybór metody osuszania uzależniony jest od specyficznych warunków panujących na miejscu szkody, rodzaju zalanego materiału czy stopnia zawilgocenia. Poprzez osuszanie powietrza w pomieszczeniu mokre materiały oddają wilgoć do otoczenia. Osuszanie bez użycia wysokich temperatur eliminuje ryzyka uszkodzenia tynków gipsów czy drewna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zapewnić efektywne i bezszkodowe usunięcie wilgoci. Usługi osuszania po zalaniach prowadzimy na terenie Małopolski.Rozdrabnianie gałęzi

Jeżeli poszukują Państwo usługi rozdrabniania gałęzi na terenie Małopolski, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz park maszynowy tworzony jest wyłącznie przez najlepsze i najnowocześniejsze maszyny Caravaggi. Maszyna do rozdrabniania gałęzi pozwala uniknąć wszelkich przykrych i niekorzystnych konsekwencji palenia odpadów. Co więcej, po rozdrabnianiu gałęzi przez profesjonalną maszynę powstają ścinki, które stanowią użyteczny surowiec. Ścinki można sprzedać na skupie, a także wykorzystać je do wygenerowania naturalnego nawozu lub do ściółkowania gleby. Jak widać, palenie gałęzi jest nie tylko niebezpieczne, ale również nieekonomiczne i nieopłacalne.

rozdrabnianie gałęzi usługi kraków

Piaskowanie

Oferujemy usługi piaskowania i czyszczenia dowolnej powierzchni materiałem ściennym w strumieniu powietrza. Poddajemy czyszczeniu różne powierzchnie jakimi są metal, drewno czy kamień. Zróżnicowane metody piaskowania starannie dobieramy do rodzaju powierzchni. Specjalistyczny sprzęt na jakim prowadzimy proces oczyszczania, dbałość o szczegóły i kompleksowa obsługa to wyróżniające nas atuty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

piaskowanie usługi kraków